دانش

مقایسه قاب دوش و فریم لت دوشمقایسه قاب دوش و فریم لت دوش


هنگامی که ساختمان حمام آماده است، ما به اتاق دوش قاب یا بدون قاب اشاره خواهیم کرد، بسیاری از مردم شروع به مبارزه با نوعی شایسته یا مناسب می کنند.


1 محفظه با قاب دوش با عمر طولانی، بدون نیاز به اغلب وسایل جانبی را تغییر دهید


کابین دوش کابین ساخته شده از قاب آلومینیومی، شیشه خرد شده، سخت افزار فلزی و مواد پلاستیکی، بر روی قاب آلومینیومی پشتیبانی از چارچوب کلی، مانند اسکلت، شیشه ای پایدار تر است، بنابراین نیازی به اغلب جایگزینی لوازم جانبی وجود ندارد، عمر مفید نسبتا طولانی اما سبک برخی از قدیمی ها کمی، آسان به کثیف است، آسان است که نشت یک بار اگر مهر و موم شل است.


2 کابین دوش بدون فریم با چشم انداز ساده ساده شفاف


اتاق دوش بدون چمدان در بازار، در واقع محبوب تر است؛ به جای قاب آلومینیومی برای اتصال شیشه، از سخت افزار استفاده می کند، اما باید نوارهای لاستیکی ضد آب را به طور موقت به دلیل پیری تغییر دهد، در حالی که هیچ کاری دوستانه آن بی خطر است، که عمدتا ناشی از نصب و راه اندازی سخت افزار نامناسب، اگر چیزی در موقعیت خوب نیست، بنابراین باعث ایجاد تنش درون شیشه ای می شود، و سپس به انفجار مستعد است. علاوه بر این، ما باید توجه بیشتری نسبت به ظاهر مانند ساختار دیوار، باید با سیمان فوم پایان داده شود تا اطمینان حاصل شود ایمنی .